Przyjęcia okolicznościowe

Aqua Hotel Polkowice

Przygotowując przyjęcie weselne, komunię, chrzciny, wieczór kawalerski lub panieński oraz wszelkie inne uroczystości rodzinne sprostamy wszelkim Państwa wymaganiom. Wyśmienite potrawy, profesjonalna obsługa, eleganckie wnętrza i dodatkowe atrakcje zapewnią za każdym razem wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę. Dla urozmaicenia przyjęć oferujemy ponadto czekoladową fontannę. Smak świeżych owoców zatopionych w strumieniach czekolady zapewni Państwu niebywałą rozkosz i na długi czas pozostanie w pamięci.

Wesela w Aqua Hotel

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy a wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Musi być idealne pod każdym względem. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, dzięki której dzień zaślubin będzie niezapomnianym przeżyciem.

Wesela Aqua Hotel Polkowice
Komunie Aqua Hotel Polkowice

Komunie i chrzciny

Dzień I Komunii Świętej to szczególny czas dla każdego dziecka i jego rodziny.  Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa tę wyjątkową, uroczystość, oddając do dyspozycji piękne, restauracyjne wnętrza oraz dopasowując menu do Państwa oczekiwań. Gwarantujemy, że przyjęcie komunijne w Aqua Hotel będzie niezapomnianym, rodzinnym wydarzeniem.

Chrzciny to nadzwyczajny dzień, w którym rodzina ma okazję spotkać się przy wspólnym stole. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, dzięki której to spotkanie będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Przyjęcia urodzinowe

Wyjątkowe chwile warto celebrować.  Koniecznie w radosnej atmosferze i pięknej scenerii. W Aqua Hotel oferujemy profesjonalną organizację zabaw integracyjnych dla firm i klientów indywidualnych, imprez urodzinowych oraz z okazji innych, ważnych dla Państwa jubileuszów. Gwarantujemy mile spędzony czas i świetną organizację.

Dostosowujemy się do Państwa oczekiwań i służymy pomocą na każdym etapie przygotowania – od ustalania budżetu, poprzez układanie menu, aż po sam przebieg wydarzenia.

Imprezy plenerowe

Zależy Państwu na zorganizowaniu imprezy plenerowej, która wszyscy uczestnicy będą wspominali z sentymentem? Zapraszamy do Aqua Hotel. Przygotowaliśmy ofertę imprez w plenerze, która zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Przyjęcia Aqua Hotel
Przyjęcia pożegnalne Aqua Hotel

Przyjęcia pożegnalne – stypy

Strata bliskiej osoby jest niezwykle trudnym wydarzeniem życiu. Organizacja przyjęcia pożegnalnego w takim momencie nieraz przerasta możliwości człowieka.  Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która uwzględnia wszystkie potrzeby dla tego typu uroczystości.

Gwarantujemy, że przygotujemy dla Państwa elegancką stypę, pełną szacunku odpowiedniemu ostatniemu pożegnaniu.  Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu tego typu uroczystości, tak by Państwo w spokoju mogli uczestniczyć w przyjęciu nie martwiąc się o jego przebieg.

Aqua Hotel

ul. Młyńska 6, 59-100 Polkowice

76 726 91 00

recepcja@aquahotel.pl

sekretariat@aquahotel.pl

NIP 8992772341

REGON 362324280

Numer KRS: 0000572618

Rachunek bankowy:

Santander Polska S.A.

IBAN PL 54 1090 2109 0000 0001 3257 9832