Catering Aqua Hotel

Aqua Hotel Polkowice

Planujecie Państwo zorganizowanie eleganckiego spotkania, komunii, chrzcin albo przyjęcia rodzinnego?  Bez względu na charakter uroczystości, jedno nie pozostawia wątpliwości – szkoda czasu i energii spędzonych na długich przygotowaniach potraw w kuchni.  Warto zamówić usługę cateringową w Aqua Hotel i skupić się już tylko stworzeniu miłej atmosfery. Nasza bogata oferta pozwoli Państwu zorganizować każde zarówno kameralne jak i większe spotkanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiedniemu zapleczu gwarantujemy Państwu usługę na najwyższym poziomie oraz wykwintność dań kuchni regionalnej i europejskiej.

Sprawna organizacja

Decydują się na usługę cateringową w Aqua Hotel otrzymają Państwo catering idealnie dostosowany do rangi uroczystości oraz oczekiwań i preferencji Waszych Gości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zawsze z uwzględnieniem charakteru spotkania. Dokładamy wszelkich starań, by jakość świadczonych przez nas usług w pełni spełniała Państwa oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm pozwalają nam obsłużyć cateringowo każdą uroczystość – zarówno firmową jak i rodzinną.

Catering Aqua Hotel Polkowice
Catering Polkowice

Jakość i różnorodność potraw

Zamawiając catering w Aqua Hotelu, zaskoczą Państwo zaproszonych gości różnorodnością i obfitością potraw. Na życzenie przyrządzamy zarówno dania ciepłe oraz zimne przekąski, które zachwycają estetyką i smakiem. Wykwintne potrawy z kuchni regionalnej oraz europejskiej nadadzą każdemu spotkaniu bez względu na jego charakter, niepowtarzalną oprawę.

Co nas wyróżnia

  • Wyśmienite i różnorodne potrawy z restauracji Rukola
  • Elegancki sposób serwowania potraw dostosowany do charakteru spotkania
  • Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm
  • Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Aqua Hotel

ul. Młyńska 6, 59-100 Polkowice

76 726 91 00

recepcja@aquahotel.pl

sekretariat@aquahotel.pl

NIP 8992772341

REGON 362324280

Numer KRS: 0000572618

Rachunek bankowy:

Santander Polska S.A.

IBAN PL 54 1090 2109 0000 0001 3257 9832