Restauracja

Jesteśmy pasjonatami dobrego jedzenia dlatego nasza karta łączy w sobie kuchnię europejską z produktami regionalnymi. Sami szukamy dostawców, którzy tak jak my troszczą się o najwyższą jakość produktów, z których powstają doskonałe w smaku i zdrowe potrawy. Przy komponowaniu menu naszych kucharzy wspierał zespół dietetyków, tak aby każde danie sprzyjało zdrowemu odżywianiu i wspierało Państwa kondycję fizyczną. W chwili obecnej wprowadziliśmy wiele kulinarnych nowości, które znajdziecie Państwo w naszej nowej karcie Menu !
 

Konferencje
zobacz

Komfortowe i przestronne i wnętrza umożliwiają również tworzenie ekspozycji targowych, prezentacyjnych i reklamowych. Przygotowaliśmy także pokój do kameralnych spotkań biznesowych w gronie do 12 osób.

Usytuowany tuż obok i połączony z hotelem kompleks rekreacyjno-rehabilitacyjny Aquapark jest doskonałą formą relaksu i urozmaicenia wolnego czasu podczas pobytu w hotelu.

Restauracja
zobacz

Jesteśmy pasjonatami dobrego jedzenia datego nasza karta łączy w sobie kuchnię europejską z produktami regionalnymi. Sami szukamy dostawców, którzy tak jak my troszczą się o najwyższą jakość produktów.

Jak dojechać

Wyznacz trasę dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.plJESTEŚMY OTWARCI !!!


Zostały ostanie miejsca na organizację komunii w naszym hotelu, zapraszamy do kontaktu.
Więcej informacji można uzyskać pod adresem mail :  sekretariat@aquahotel.pl