Rekreacja

Wypoczynek

Usytuowany tuż obok i połączony z hotelem kompleks rekreacyjno-rehabilitacyjny Aquapark jest doskonałą formą relaksu i urozmaicenia wolnego czasu podczas pobytu w hotelu.

W cenie noclegu do dyspozycji Gości Aqua Hotelu pozostaje basen rekreacyjny i sportowy, sauny fińska i turecka, jacuzzi solankowe, mała zjeżdżalnia dla dzieci, rwąca rzeka, zjeżdżalnia pontonowa i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy również na rekreacyjne i lecznicze seanse inhalacyjne w grocie solnej oraz ćwiczenia na siłowni.

 

Basen

Aquapark w Polkowicach jest jednym z większych kompleksów rekreacyjno-rehabilitacyjnych w Polsce. U nas nigdy nie pada deszcz, a słonce świeci przez cały rok. Swoją działalność rozpoczęliśmy 18 maja 1998 roku i przez cały czas propagujemy zdrowy i czynny wypoczynek poomagając ludziom w zachowaniu świetnej figury i kondycji oraz bawimy i oswajamy dzieci z żywiołem jakim jest woda.

Przygotowaliśmy dla Państwa kompleks 9 niecek wodnych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Fontanny, wodotryski, masaże wodne i gejzery gwarantują doskonałą zabawę zarówno dzieciomi jak i dorosłym. Dzieci w Aquaparku znajdą mnóstwo ciekawych miejsc do zabawy w specjalnie dla nich przygotowanych brodzikach. Oczekują na nie sympatyczny słoń, z którego trąby można zjechać prosto do wody oraz uśmiechnięty wieloryb, tryskający fontanną. Rodzice po trudach dnia zrelaksują się hydromasażami w whirlpoolach z ciepłą wodą.
Na amatorów mocnych wrażeń czeka dzika rzeka będąca symulacją rwącego górskiego potoku.

 

 

 

Sauny

Sauna fińska i sauna parowa cieszyły się popularnością już u starożytnych Rzymian i Greków, a ich zalety znane są na całym świecie. Sauny te różnią się między sobą jedynie temperaturą i wilgotnością powietrza.

W saunie parowej temperatura wynosi 40-45 st., przy prawie 100 % wilgotności powietrza. W saunie fińskiej temperatura dochodzi nawet do 100 stopni, przy zazwyczaj suchym powietrzu. W Aquaparku przygotowaliśmy dla Państwa dwie fińskie i dwie tureckie. 

 

Kręgielnia i bilard

KRĘGIELNIA TYPU BOWLING. Cztery profesjonalne tory wyposażone są w skomputeryzowany system naliczania punktów, dzięki czemu można organizować zawody sportowe. Nie trzeba być mistrzem aby czerpać przyjemność z tej gry, a turniej drużynowy, który proponujemy grupom zorganizowanym będzie urozmaiceniem pobytu w Aqua Hotelu. Smak czystej rywalizacji zaostrzy tylko apetyty przed wieczorną imprezą integracyjną.

 

KLUB BILARDOWY

Bilard to gra, która gwarantuje doskonałą zabawę! Nowe wnętrze sali bilardowej zapewnia niepowtarzalny klimat miłośnikom i wielbicielom tej gry. Profesjonalne wyposażenie umożliwia rozgrywanie zawodów o wysokiej randze.

 

Jak dojechać

Wyznacz trasę dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.plJESTEŚMY OTWARCI !!!


Zostały ostanie miejsca na organizację komunii w naszym hotelu, zapraszamy do kontaktu.
Więcej informacji można uzyskać pod adresem mail :  sekretariat@aquahotel.pl