Dyskoteki

Restauracja "Aqua Hotel" cyklicznie organizuje DYSKOTEKI DOROSŁEGO CZŁOWIEKA. Lansujemy muzykę wielopokoleniową od znanych i lubianych standardów tanecznych, muzyki lat 80-tych, 90-tych i muzyki z nowego milenium oraz po najnowsze hity z aktualnych list przebojów! Okazjonalnie także organizujemy Wieczorki Taneczne z dancingowymi megahitami i innymi klasycznymi retro standardami z polskiego i zagranicznego repertuaru z delikatną nutą disco polo, pop i dance.
Naszym stałym głównym rezydentem prowadzącym dyskoteki jest dj / prezenter muzyczny Paweł Zimkowski , inicjator Dyskoteki Dorosłego Człowieka, która organizowana jest w Naszym obiekcie nieprzerwanie już od ponad 17 lat!
Cały czas cieszymy się dużą niesłabnącą lokalną popularnością i chętnie zapraszamy wszystkich odwiedzających nasz region gości i klientów.
Podczas dyskotek można w wyjątkowy sposób uatrakcyjnić Państwa urodziny, imieniny, rocznicę czy jubileusz. Zawsze we wspanialej atmosferze gości i z pomocą profesjonalnej Naszej obsługi.

Termin najbliższej imprezy: 
                                     >>> sprawdź  też na Facebooku (wysuwany widget po prawej stronie strony) >>>>
   

Zawsze dobra zabawa! Zapraszamy!

Uwaga! W przypadku grupy osób (już od 20) istnieje możliwość zorganizowania dyskoteki w wybranym wolnym terminie. Serdecznie zapraszamy!

Imprezy poprzednie:
           
     

Jak dojechać

Wyznacz trasę dojazdu

design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.plJESTEŚMY OTWARCI !!!


Zostały ostanie miejsca na organizację komunii w naszym hotelu, zapraszamy do kontaktu.
Więcej informacji można uzyskać pod adresem mail :  sekretariat@aquahotel.pl